sněžné skútry stels

NOVINKA!!!

stels-captain.jpg

STELS КАPITAN S 150

Sněžný skútr s objemem motoru 150 ccm je určený pro rovinatý a mírně svažitý terén. Pokud nemáš chatu zrovna na Sněžce, bude ti ideálním pomocníkem třeba při nákupech. A děti ty ho budou milovat víc, než si umíš představit.

CENA:  89 990 CZK

DOSTUPNÉ BARVY

white-2).png

STELS VITAZ 800 V-TWIN - 4T

Novinka letošní sezóny - Stels Vitaz. Přijíždí s uplně novou úrovní pohodlí, kterou v horách určitě oceníš. Inovované přední i zadní zavěšení v kombinaci s pohodlým sedlem ti zajistí vynikající jízdní stabilitu a komfort. O převody se zde stará kanadský variátor CVT. Velká palivová nádrž ideální pro dlouhé výlety. Atraktivní design a vynikající viditelnost z místa řidiče jen podtrhují výhody tohoto stroje.

DOSTUPNÉ BARVY

CENA:  239 990 CZK

STELS VIKING 2.0 600 - 2t

viking-stels-600-2.0-ST-black.jpg

Letošní rok se ve sněhových skútrech u Stelsu nese ve znamení novinek.  Ani Viking s dvoutaktním, vzduchem chlazeným motorem o obsahu 600 ccm není vyjímkou a přichází nyní za ještě příjemnější cenu a ve verzi 2.0

CENA:   199 990 CZK

DOSTUPNÉ BARVY

STELS VIKING 2.0 800 V-TWIN - 4T

Inovace se dotkly i vlajkové lodi. Dvouválcovej Viking, stejně jako jeho dvoutaktní brácha dostál řady změn. Na skútru bylo upraveno nebo nahrazeno více, než 20 různých částí. Stejně, jako Vitaz má kanadský variátor CV-Tech nebo lyže z USA. Díky novému variátoru došlo ke snížení hluku, což jiste potěší tvoje okolí. Dalších změn dopředu se dočkalo sedadlo, které je nyní pružnější a pohodlnější. Nově je taky zesílenej rám celýho skútru a přibyly nové tlumiče SS20 s lepší charakteristikou tlumení nebo antivibrační ložiska řídící tyče. To vše je jen malej výčet vychytávek na Vikingu verze 2.0.

CENA:   239 990 CZK

DOSTUPNÉ BARVY

viking-stels-800-2.0-yellow.jpg
CHCEŠ ZNÁT CELEJ NÁŠ PŘÍBĚH?