DOPLŇKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Jsme sami aktivní čtyřkolkáři a tak víme dobře, že teprve to správný příslušenství udělá ze čtyřkolky opravdovej pracovní stroj. Chceme ti práci ulehčit, chceme aby tě práce bavila, chceme abys čtyřkolku využil na maximum. U nás se nabídka příslušenství neustále rozrůstá. Máme tak třeba sněhové radlice, sypače na zimní údržbu chodníků a ploch, postřikovače na postřik plevelů, sběrače listí a posekané trávy, sekačky, mulčovače, válce, vozíky na převoz různého materiálu, velké vyvážečky na dřevo a spoustu dalšího užitečného příslušenství.

NA ZIMU

Veškeré příslušenství na zimu, které ti zde nabízíme máme vyzkoušené speciálně na čtyřkolkách Stels Guepard.

Můžeš tak objednávat bez obav, že ti nebude na čtyřkolku pasovat.

LU089801.jpg
caterpillar-stels-yellow.jpg
NA ČTYŘKOLKU

Chceš si svýho Gueparda pořádně vyěperkovat? Veškeré doplňky, které ti zde nabízíme máme vyzkoušené speciálně přímo na něm.

Můžeš tak objednávat bez obav, že ti nebude na Gueparda pasovat.

12HB120.jpg
4-img_0_0_29.jpg
3-jc-gka-st-5r1.jpg
bumper-STELS-GUEPARD.jpg
NA ZAHRADU A DO LESA

Veškeré příslušenství do lesa, nebo na zahradu, ranč, které ti zde nabízíme máme vyzkoušené speciálně na čtyřkolkách Stels Guepard.

Můžeš tak objednávat bez obav, že ti nebude na čtyřkolku pasovat.

4504-0099.jpg
2-27.3000_1.jpg
NA SEBE

Jsme tak trochu modelky a na sebe si jen tak něco nevemem. A to ne kvůli tomu, že by se nám to třeba nelíbilo. Hadry, helmy, chrániče, to všechno musí hlavně fungovat. Nesmí se v tom mrznout, ale ani se v tom pařit.

stels_mikina.png
171-0404020-5397.jpg
tricko_stels_2.png
CHCEŠ ZNÁT CELEJ NÁŠ PŘÍBĚH?