Patří Guepard do terénu nebo na práci? Zvládne obojí!

To, že čtyřkolka je skvělej pracant asi spousta z vás ví. Dokáže pomoct na zahradě i v lese a díky obrovskýmu množství příslušenství, který lze ke čtyřkolkám dneska pořídit, je to pro mnoho z nás už naprosto nepostradatelnej pomocník. Jsou ale i stroje, který si troufaj na mnohem víc…

STELS Guepard je zhmotněnym snem mnoha z nás. Ztělesněná představa toho, jak by měl vypadat nekompromisní stroj 21. století. Stroj, kterej je nejen výkonnej, ale i pohodlnej a spolehlivej zároveň. Stroj, kterej se skvěle ovládá, a to i v náročnym terénu nebo při pořádnym zápřahu v lese. Stroj, kterej si prostě nebere servítky.

Guepardi svojí robustností a vzezřením nemusí nikoho příliš dlouho přesvědčovat o tom, že nejsou jen tak ledajakou čtyřkolkou. Všechny verze sdílí stejnej rám a velikost. Už základní 650ky maji dost výkonu na pořádnou práci. S vyššími kubaturami roste výkon a samozřejmě výbava. Tak či tak, Guepard je prostě zárukou, že ať potřebujete máknout nebo si jen zařádit v náročnym terénu, nebudete mít problém.

Tak co? Chceš se taky stát jedním z nás, pro který se stala čtyřkolka životním stylem? Na nic nečekej a zjisti si o Guepardech víc. Navštívit nás můžeš na naší základně v Benešově nebo u jednoho z našich autorizovaných prodejců. Můžeš se k nám taky připojit na sociálních sítích. Hlavně naše skupiny na Facebooku jsou hodně aktivní a poznáš tam spoustu super lidí.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
CHCEŠ ZNÁT CELEJ NÁŠ PŘÍBĚH?

NAVŠTIVTE NAŠI PRODEJNU

ČTYŘKOLKY, PŘÍSLUŠENSTVÍ, NÁHRADNÍ DÍLY, OBLEČENÍ, PŘILBY A CHRÁNIČE NA PLOŠE přes 600m2

Gorex s.r.o.

Černoleská 2305
Benešov 256 01 - CZ

OTEVIRACÍ DOBA

Po-Pá: 8-12, 13-17

So: Po předchozí domluvě

třeba i v neděli :-)

KONTAKTY PRODEJNA

+420 317 725 996

+420 777 240 350

info@gorex.cz

 

KONTAKTY SERVIS

+420 317 725 996

+420 602 109 090

servis@gorex.cz

 

  • Grey Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon

© 2020 Gorex s.r.o.